Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Начало
Благоевград
Спортни
Регионални
България
Международни
Любопитно
Галерии
Личности
RSS
Всички
Бизнес
Други
Институции
Криминални
Общество
Магдалена не е единствената жертва на насилника от Ямбол
Автор: Екип Blagoevgrad24.bg 21:04 / 28.03.2025Коментари (0)540
©
Втора жертва на насилника от Ямбол. Жената живее в чужбина и се сблъсква с въпросния мъж преди 4 години. Осмелява се да разкаже за случилото се след като разбрала за побоя над другото момиче.

 "Снощи ми бяха изпратили един скрийншот на момчето, което е направило това с Магдалена. И след като го видях, на мен ми беше напълно познато, защото аз имах подобен случай с него".

Неин роднина помолил Хюсеин да я изпрати до вкъщи от заведението, в което работела. По пътя й се обадил приятелят й, с който планували да се сгодят, пише БНТ.

 "Той ме стиска за ръката и вика: "Затвори, иначе ще избия зъбите ти".

Жената изпаднала в шок - познавала мъжа от скоро, при това бегло. Последвал скандал на улицата, прераснал във физическа саморазправа.

"И той ми каза така: "Аз съм те набелязал, от известно време си ми влязла в окото и ти ще бъдеш с мен. Започна да ме налага в лицето с юмруци, оттам да ме стиска по ръцете и да ме удря в гръдния кош".

Подала сигнал в полицията. До днес обаче няма резултат.

"Бяха ме предупредили, че ще отнеме доста време. На втората година получих това писмо, че не могат да го намерят и ако аз знам нещо да съобщя".

Дълго получавала заплахи по телефона. Миналата година научила, че нападателят й е бил в затвора.

"Според хората, с които сме говорили ми казаха, той си е излежал присъдата от шест месеца и е заминал за България".

Сред познатите й се говори, че има и друго момиче, пострадало от същия мъж. Самият Хюсеин отрича. Пред камерата ни той се оправда и за случилото се с Магдалена.

Хюсеин: "Научих, че нещо ми изневерява и просто й посегнах, ударих я един път, това беше. Минаха пет дни, аз казах няма да можем да се разберем, просто не искам да сме заедно, ако искаш, викам, тръгвай си за вкъщи, да ти хвана кола, тя каза : "Късно е, утре". И излезе от къщи и гледам след един час дойдоха контролните органи и това беше".

Запис, направен от Магдалена обаче показва друго. Близките на пострадалото момиче също са получавали заплахи.

Митко Василев - брат на пребитата Магдалена: Започва да заплашва мене, че ще ме наръга, че ще ме убие, на него не му е за първи път, случвало му се е това нещо, нямал страх от никой, нито от полиция, нито от никой".






Зареждане! Моля, изчакайте ...

Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!
ИЗПРАТИ НОВИНА
Виж още:
Актуални теми
Григор Димитров в турнири през 2025-а година
Великден 2025
Арестуваха кмета на Истанбул
ТВ и шоу сезон 2024/2025 г.
Кабинетът "Желязков"
назад 1 2 3 4 5 напред
Абонамент
Абонирайте се за mail бюлетина ни !
Абонирайте се за нашия e-mail и ще получавате на личната си поща информация за случващото се в Благоевград и региона.
e-mail:
Анкета
Ще почивате ли идната зима?
Да, в България
Да, в чужбина
Не
Не съм решил/а още

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:

За контакти:

тел.: 0886 49 49 24

novini@blagoevgrad24.bg

За реклама:

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Статистика: