Спортните новини: Днес (0) | Вчера (3)
Септември (Симитли) загуби от Локо (Пд) в контрола
Автор: Екип Blagoevgrad24.bg 17:20 / 27.01.2010Коментари (0)88
©
Локомотив (Пд) победи Септември (Симитли) с 2:0 във втората си контрола от началото на зимната подготовка. Попаденията за черно-белите паднаха през първото полувреме и бяха дело на Красен Трифонов и новото попълнение Гара Дембеле. Двубоят в Симитли бе изгледан от собственика на клуба Коко Динев, както и от легендите Христо Бонев и Едуард Ераносян. Старши треньорът Наджи Шенсой отново пусна в игра два различни състава за по едно полувреме.

През първото излязоха Църваришки, Мечечиев, Сечков, Бенжелюн, Йошев, Чипев, Пума, Даксон, Трифонов, Хазуров и Дембеле.

Още в 4-ата минута давидов от домакините се откъсна сам срещу Църваришки, но стреля в гредата. При добавката нападателят отново би в гредата, вместо в опразнената мрежа. В 25-ата минута португалецът Пума също удари напречната греда с мощен шут от 24 метра. Смърфовете откриха резултата в 42-ата минута, когато Даксон центрира от фаул и Красен Трифонов засече с глава от границата на наказателното поле за 0:1. Минута преди края на полувремето Боби Хазуров подхвана една контра атака, подаде към Дембеле, който с диагонален шут прати топката в долния десен ъгъл на вратаря за 0:2.

След почивката на терена влязоха Ставрев, Валери Георгиев, Цветомир Радев, Гаджалов, Кюмюрджиев, Попов, Амин Карен, Марчев, Абушев, Данов и Дембеле. Французинът игра до 60-ата минута, когжато бе сменен от Бъчваров.

Източник: topsport