Спортните новини: Днес (3) | Вчера (4)
Серия обратни реферски отсъждания вбесиха треньора на "Вихрен"
Автор: Екип Blagoevgrad24.bg 08:01 / 26.03.2010Коментари (0)157
©
Съдийската бригада, водена от Данаил Захариев, вбеси старши треньора на "Вихрен" Йордан Боздански и феновете на гладиаторите в победния мач 1:0 срещу "Академик". Претенциите на наставника към арбитрите визираха серия обратни отсъждания в края на двубоя, довели до опасни центрирания пред вратата на домакините. Обикновено хрисимата агитка на санданчани пък издивя от невинно действие на четвъртия съдия Стефан Апостолов. Синът на кмета на Симитли Апостол Апостолов вдигна табелката с 4-минутното продължение малко по-рано от общоприетото - още в 88-та мин., което впоследствие подведе публиката, че срещата е продължила доста повече от посоченото време.

Хронометрите обаче показаха, че главният рефер е свирил края само с 9 секунди след графика. Освен ценните 3 точки срещу директен съперник в челото, добрата новина за вихренци е липсата на наказани и нови контузени състезатели. За предстоящото тежко гостуване в Етрополе на "Чавдар" в състава след наказание се връща Владимир Кабранов. Напълно готов за игра след контузия е Светослав Георгиев, с бързи темпове върви възстановяването на Тони Костадинов.

Източник: в. "Струма"