Пирин и Берое си вкараха по два гола до почивката
Автор: Екип Blagoevgrad24.bg 18:09 / 10.04.2010Коментари (0)74
©
Зрелищен мач в Благоевград и 2:2 между домакините и старозагорци

Пирин и Берое си вкараха по два гола до почивката в мача от 23-и кръг в "А" група. Така двата отбора се оттеглиха на полувремето при резултат 2:2, който е плод на красива и много атрактивна игра на стадиона "Христо Ботев" в Благоевград.

Гостите от Стара Загора поведоха в резултата чрез попадение на Иво Иванов. Той засече центриране от корнер в 18-ата минута и прати топката под сглобката на вратата на Благой Макенджиев. 120 секунди по-късно домакините върнаха гола и направиха 1:1. Точен за благоевградчани беше Зоран Златковски. Той спря топката след центриране на Попев и с премерен отсечен удар прати кълбото в мрежата. В 43-ата минута Борис Кондев изведе с плътен шут по земята домакините напред за 2:1 след асистенция на Зоран Златковски, който проби по десния флаг и подаде отличен пас на автора на попадението. Две минути по-късно - в 45-ата - Андонов мушна топката в мрежата на Макенджиев за 2:2. След центриране Бачев шутира към вратата на съперника, а Андонов само отклони кълбото зад голлинията.