Спортните новини: Днес (2) | Вчера (4)
Юношите в Марек готови да победят Пирин (ГД)
Автор: Екип Blagoevgrad24.bg 11:37 / 14.05.2010Коментари (0)109
©
Отборът на Марек приема Пирин (Гоце Делчев) в мач от последния 30-и кръг на първенството на Западна "Б" професионална футболна група. Двубоят е в събота от 18:00 часа на легендарния стадион "Бончук". В предишният кръг дупничани загубиха като гости на "Септември" (Симитли) с 1:2, а Пирин пък загубиха у дома със същия резултат от "Вихрен" (Сандански).

От групата за съботното домакинство отпадат вратарят Даниел Белчев, който се възстановява от частично разкъсани връзки в левия крак. Бранителят Янек Кючуков също няма да попадне в групата за мача, като той се лекува от травма в краката. В мача няма да вземат участие и защитниците Ивайло Соколов и Владимир Шопов.

Първият се лекува от доста време от контузия в десния крак, а вторият се оплаква от болки в глезена на левия крак. В игра за дупничани се завръщат Борислав Кралев и Костадин Бошикьов. Ангел Крумов също ще влезе в игра за дупничани, след като изтърпяваше наказание от една среща за натрупани пет жълти картона и пропусна неделното гостуване. В групата най-вероятно отново ще попаднат част от юношите на клуба.

В предишния мач със симитлийци добро впечатление направи дебютантът Майк Евтимов, за който е почти сигурно, че ще бъде в групата за двубоя с пиринци. Вратарят Марио Вълчев и защитникът Виктор Джокин са останалите двама, които най-вероятно ще попаднат в състава за събота, съобщава официалният сайт на тима. Главен съдия на двубоя ще бъде Станко Ставров, с помощници Кристиян Кандиларов и Георги Дойнов. Четвърти арбитър на мача ще бъде Ангел Баялцалиев

Източник: football24