Спортните новини: Днес (0) | Вчера (4)
Пирин (Гд) и Пирин (Благоевград) не се победиха, 0:0 слд мъжка битка
Автор: Екип Blagoevgrad24.bg 17:20 / 04.02.2011Коментари (0)219
©
В доста здрав и мъжки двубой футболистите на Пирин направиха нулево равенство със съименниците си от Гоце Делчев, съобщават от пресслужбата на клуба. При голям интерес двата отбора не успяха да си отбележат попадение, но въпреки това двубоят си заслужаваше. Старши треньора Костадин Ангелов даде почивка на доста основни футболисти, като днес почиваха Стойков, Башлиев, Костадинов, Бенгюзов и Наков.

Първото полувреме премина равностойно, като двата отбора опитваха да се атакуват главно с по дълги подавания имайки предвид неравния терен. В 33 минута Михов получи възможност да изпълни пряксвободен удар и след него нацели сглобката на гредата. Втората част започна с редица смени и в двата отбора. За Пирин в игра се появиха Иванов, Коемджиев, Ризов, Орачев, Чорбаджийски, Зехиров и Пасков.

Зелените, които играха в бяло днес, бяха по активния отбор и при един корнер за втори път удариха гредата след удар с глава на Кацимерски в 54 минута. В 70 минута Пасков изскочи добре зад гърба на защитата на домакините, но една бабуна подхвърли топката и нападателя нанесе слаб удар от удобна позиция.

Утре Пирин играе последна контрола за седмицата с Видима Раковски, като срещата ще се проведе на стадиона на базата в Рилци от 14:30.