Спортните новини: Днес (0) | Вчера (4)
Малеш с престижно реми срещу шампиона Литекс
Автор: Екип Blagoevgrad24.bg 17:32 / 04.02.2011Коментари (0)173
© Blagoevgrad24.bg
Отборът на Литекс записа разочароващо равенство 0:0 в контролата с втородивизионния Малеш Микрево, която се игра в Сандански. Още във 2-та минута Зюмбюлев игра с ръка в наказателното поле на Малеш, но дузпа не бе отсъдена.

След това обаче дойде и шанс за Малеш - Колушев открадна една топка, но на празна врата стреля в аут. Босненското попълнение на Литекс Джерманович стреля от 13 метра в 29-та минута, но ударът му бе спасен.

През цялото второ полувреме Литекс направи куп пропуски пред вратата на Микрево, като главно ударите на ловчанлии излизаха в аут.

Едва в 86-та минута Симеонов имаше шанс да открадне победата за Малеш, но ударът му бе спасен от Голубович и срещата завърши без голове.

Това е последната проверка на Литекс на българска земя, като в неделя тимът заминава за Белек, където ще проведе нов етап от подготовката си, и там ще изиграе още четири контролни срещи.

Източник: Sport1