Спортните новини: Днес (4) | Вчера (1)
Пирин и Локо (Пд) с голове като за тото
Автор: Екип Blagoevgrad24.bg 17:37 / 24.03.2011Коментари (0)311
© Blagoevgrad24.bg
Локомотив си върна на Пирин за загубата преди месец и нещо с 1:3 във втори контролен мач на стадион "Христо Ботев" в Благоевград. "Смърфовете" одрънкаха "орлетата" с 5:2 в мач, след който пропусналите да играят тото в секцията за голове, си скубят косите.

Голедата в Благоевград тръгна в 11-ата минута, когато Драги Коцев даде преднина на гостите. Пирин изравни чрез централния си нападател Димитър Илиев, който бе изпуснат почти от центъра. Защитата на Локо (Пд) предяви претенция за засада, но транът напредна и си вкара като момченце от гранцита на наказетелното поле.

В 37-ата аржентинецът Бариентос изненада вратаря Ганев с тупалка от 28 метра з 1:2. В края на пръвото полувреме Владислав Стойков шутира, Флориан Лучини отби, но при последвалото моле благоевградчанинът намери верния път кам мрежата на пловдивчани за 2:2.

В началото на втората част Христо Златински изведе Раймонди, който прати топката покрай вратаря Ганев - "смърфовете" отново поведоха в резултата. Капитанът Христо Златински вкара четвъртия гол на Локо (Пд) в 63-ата, когато получи добър пас от Огунсото. Малко по-късно Раймонди вкара втория си гол в мача, след като се възползва от разбъркване в пеналта.