Спортните новини: Днес (4) | Вчера (1)
Отново зрелищен и атрактивен мач на младите "орлета"
Автор: Екип Blagoevgrad24.bg 12:15 / 28.03.2011Коментари (0)105
© Blagoevgrad24.bg
Отборът на Пирин състезаващ се в елитното юношеско първенство под 19 години направи поредния си силен мач, като завърши 3:3 на гости на Видима Раковски в Севлиево, съобщават от пресслужбата на клуба. Пиринци обърнаха мача след 1:0 за домакините и на два пъти повеждаха в резултата, но в края на полувремената допуснаха изравняване.

За зелените играха Ганев, Златанов, Тренчев, Митов, Вакадинов, Кацимерски, Божинов, Мутавджийски, Кирилов, Текмеджиев, и Карачанаков. В игра влязоха още Запрянов, Станоев и Китипов.

Срещата започна отлично за "орлите" като още в 15-та минута Карачанаков изскочи сам срещу вратаря, но се засуети в последния момент и изпусна 100%-во положение.

Две минути по-късно след групова грешка на отбраната и вратаря на благоевградчани домакините поведоха в резултата, като дадоха начало на серия от нелепо допуснати голове.

В 23 минута Кирилов бе изведен сам срещу вратаря и този път грешка нямаше, и резултатът бе изравнен.

В 37 минута Карачанаков отбеляза гол красавец като от ъгъл и голямо разстояние прати топката неспасяемо в мрежата за 1:2.

Само две минути по-късно, за съжаление резултата бе изравнен, като отново отбраната се засуети при една наглед безобидна ситуация.

Второто полувреме мина изцяло под диктовката на Пирин, но до гол се стигна само в 62 минута, като Кирилов повтори упражнението от първото полувреме, възползвайки се от пас на Карачанаков, който пред това разходи половината отбрана на домакините.

Пет минути преди края пиринци допуснаха изравнителен гол, като той бе и най-нещастно допуснатият от всички, след като трима футболисти на гостите са наведоха, а топката се плъзна под краката на Ганев.