Спортните новини: Днес (4) | Вчера (1)
Пирин накара феновете на Локомотив да освиркат сърбите в отбора
Автор: Екип Blagoevgrad24.bg 00:30 / 08.05.2011Коментари (0)248
© Blagoevgrad24.bg
Сръбският треньор Саша Николич и спортният директор Бранко Милованович бяха освиркани от феновете на "Локо" (Пд) след домакинското 2:2 с борещия се за спасение "Пирин".

Ругатните по сръбското дуо започнаха още след головете на "Пирин" . Първото попадение за "орлетата" вкара бившият капитан на "черно-белите" Димитър Илиев, а второто Иван Цветков . "Локо" все пак стигна до ремито с голове на Юнес Бенжелюн и Габор Ерош.

Двубоят бе изгледан от националния селекционер Лотар Матеус, който си тръгна в 80-ата минута и отказа изявления. Германецът бързаше за мача ЦСКА - "Миньор" в София.

"Пирин" стана черна котка за "черно-белите" - тимът от Благоевград отстрани "Локо" и в четвъртфинала за купата след 2:1, отново в Пловдив.

Мачът бе най-слабо посетеният от феновете на "Лаута" през сезона - на стадиона дойдоха едва около 1500 души.

Валери Георгиев и Флориан Лучини останаха извън групата на "Локо", тъй като в навечерието му станаха бащи. Съпругата на френския вратар го дари с принцеса на име Джорджия. Навръх Гергьовден пък Георгиев се сдоби с дъщеря Деа. Името явно нашумява във футбола напоследък. Така кръстиха щерката на Димитър Бербатов, а съвсем наскоро - и внучката на Димитър Димитров-Херо.

Източник: в. "Труд"