Спортните новини: Днес (4) | Вчера (1)
"Болярите" пристигат на куц крак в Гоце Делчев
Автор: Екип Blagoevgrad24.bg 20:28 / 09.05.2011Коментари (0)125
© Blagoevgrad24.bg
Етър остана без половин отбор за гостуването в Гоце Делчев на местния Пирин. В Западната "Б" група предстои междинен кръг, като "виолетовите" играят с гоцеделчевци в сряда от 18:00 ч.

Двама основни играчи ще бъдат наказани заради натрупани картони и пропускат мача. Това са излезлият с капитанската лента в последния мач Пламен Костадинов и голмайсторът на тима Тихомир Кънев. С контузии пък са защитниците Ивелин Янев и Владимир Зафиров, халфът Мариян Генов и нападателят Симеон Баев. Не е ясно кой от тях ще успее да се възстанови до утре. Не е ясно ще пътуват ли с отбора още Георги Гайдаров и Цветомир Валериев, пише sport-vt.

Поне халфът Илко Трифонов, който получи комоцио в последната минута на мача с врачани и бе откаран в болница, е възстановен и ще попадне в групата за мача. Старши треньорът Велин Кефалов ще трябва утре да определя кои са готови за мача, тъй като Етър във вторник тръгва за Гоце Делчев, където ще нощува.

Станаха ясни и съдийските назначения за предстоящите двубои от междинния 27-и кръг. Мачът Пирин - Етър ще бъде ръководен от пловдивския рефер Георги Кабаков с помощници Атанас Бозев и Илко Томов, а четвърти съдия - Валентин Диков също от Пловдив.

Източник: sport1