спорт:
дата на раждане: 12.05.2004 г.

Новини свързани с Карлос Насар
21:40 ч., 26.08.2024 г.
Днес олимпийският, световен и европейски шампион по вдигане на тежести и световен рекордьор - Карлос Насар стана почетен гражда... цялата новина

13:02 ч., 22.08.2024 г.
Вчера Sofia24.bg ви съобщи, че ... цялата новина

19:46 ч., 21.08.2024 г.
Олимпийският шампион Карлос Насар и актрисата Мартина Вачкова се превърнаха в най-голямата сензация в социалните мрежи. Двамата се забавляват на... цялата новина

15:20 ч., 13.08.2024 г.
Шампионът във вдигането на тежести до 89 килограма от Олимпийските игри в Париж - Карлос Насар се завърна на родна земя. Щангис... цялата новина

21:14 ч., 09.08.2024 г.
Олимпийският шампион и световен рекордьор в категория до 89 килограма на щангите Карлос Насар бе изключително щастлив <... цялата новина

20:23 ч., 09.08.2024 г.
Невероятно постижение – България има нов олимпийски шампион - Карлос Насар спечели златото в категория до 89 килограма във вдигането на тежести.... цялата новина

19:45 ч., 09.08.2024 г.
Боряна Калейн спечели сребърен медал във финала по художествена гимнастика на Олимпийските игри в Париж при индивидуалното напр... цялата новина

19:44 ч., 09.08.2024 г.
Карлос Насар е новият олимпийски първенец във вдигането на тежести. В категория до 89 килограма той изтласка в първия си опит 2... цялата новина

21:25 ч., 06.08.2024 г.
Суперзвездата на българския и световен футбол – Христо Стоичков поздрави боксьорите ни и суперзвездата във вдигането на тежести... цялата новина

15:53 ч., 03.08.2024 г.
Световният рекордьор, планетарен първенец и двукратен европейски шампион за мъже Карлос Насар е големият фаворит на букмейкърит... цялата новина

16:37 ч., 23.07.2024 г.
Българските спортисти ще спечелят 9 медала от Олимпийските игри в Париж изчисли статистическата компания Грейсноут, изработена по поръчка на цен... цялата новина

16:06 ч., 30.04.2024 г.
31 състезатели от 11 спорта са спечелили официално квоти за най-големия спортен форум на планетата - Олимпийските игри в Париж до този момент.... цялата новина

17:24 ч., 29.02.2024 г.
Карлос Насар, европейски шампион за мъже в категория до 89 кг от Шампионата на Стария континент по вдигане на тежести, пров... цялата новина

14:29 ч., 29.02.2024 г.
Карлос Насар, европейски шампион за мъже в категория до 89 кг от Шампионата на Стария континент по вдигане на тежести, провел с... цялата новина

20:03 ч., 20.02.2024 г.
Карлос Насар, който спечели своята втора европейска титла при мъжете на Европейското първенство по вдигане на тежести в София п... цялата новина